SPS POLSKA - Doświadczenie, któremu można zaufać...

Środa Wielkopolska - Kąty Wrocławskie - Kostomłoty - Leszno - Legnica

Sprzedaż i wynajem wózków widłowych

Sprzedaż wózków widłowych

Jednym z najpopularniejszych pojazdów w przemyśle są wózki widłowe, które znajdują zastosowanie w wielu branżach, w tym na przykład w magazynierstwie i budownictwie i znacznie ułatwiają oraz usprawniają wszelką pracę. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta, nasza firma świadczy sprzedaż wózków widłowych na terenie Poznania i Leszna. W prezentowanej poniżej ofercie znajduje się sprzęt najwyższej jakości i zaawansowania technologicznego od renomowanych marek.

Jakość gwarantująca komfortową i sprawną pracę

Dokładamy wszelkich starań, by oferta była jak najbardziej zróżnicowana, tak, by zapewnić jak najlepsze modele dla klientów. Maszyny, które przedstawiamy, są w pełni sprawne oraz wykonane z jakościowych materiałów. Wystawione przez nas wózki widłowe na sprzedaż są wysoce trwałe oraz odporne na wszelkie uszkodzenia. Inwestycja w nie jest więc idealnym posunięciem dla wszystkich dbających o swoje finanse oraz komfort pracy.

Profesjonalna obsługa

Prezentowana przez nas oferta to również gwarancja bezpiecznej i szybko przeprowadzonej transakcji. Zapewniamy merytoryczne i profesjonalne podejście do świadczonej usługi. Bardzo cenimy sobie zaufanie klientów i staramy się, by byli zadowoleni z zakupu. Serdecznie zachęcamy do nabycia wózka widłowego właśnie u nas!

Wynajem wózków widłowych

Wśród najpopularniejszych pojazdów stosowanych we wszelkich branżach powiązanych z magazynowaniem lub przeładowaniem i przetransportowaniem materiałów znajdują się bezkonkurencyjnie wózki widłowe. Z racji wysokich kosztów zakupu oraz potrzebnej przestrzeni do przechowania, coraz więcej osób oraz firm decyduje się na wypożyczenie tych maszyn. By wyjść naprzeciw temu zapotrzebowaniu, nasza firma oferuje wynajem wózków widłowych na terenie Poznania i Leszna. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Wypożycz sprzęt najwyższej jakości

Wypożyczane maszyny są sprzętem najwyższej jakości i korzystnie wpływają na sprawność oraz komfort pracy. Każdy pojazd jest dokładnie testowany i poddawany regularnemu przeglądowi przez doświadczonych pracowników. Zapewniamy również stuprocentowe bezpieczeństwo i wydajność urządzenia podczas użytku. Nasze wózki widłowe na wynajem są wyprodukowane przez renomowane w branży marki, które stanowią gwarancję jakości oraz wytrzymałości.

Szeroka i ekonomiczna oferta

Prezentowana oferta wynajmu na terenie Leszna i Poznania jest skierowana w szczególności do osób i firm zainteresowanych najlepszą jakością w okazyjnej cenie. Gwarantujemy niskie koszty usługi wypożyczenia, co zaoszczędza również wiele problemów związanych z przemieszczaniem oraz przechowywaniem sprzętu. Nasi profesjonalni pracownicy zajmują się także regularnym przeglądem oraz serwisem pojazdów tak, by były one zawsze gotowe do pracy przy najwyższej wydajności.

ODDZIAŁY FIRMY

Środa Wlkp. (Biuro handlowe)
Tomasz Litke
Tel.:(+48) 532 332 093
NIP:786 145 88 27
Leszno (Serwis)
Grzegorz Kempiński
Tel.:(+48) 606 576 243
NIP:697 188 65 87
Kąty Wrocławskie (Serwis)
Kamil Żurek
Tel.:(+48) 784 061 839
NIP:915 156 36 22
Kostomłoty (Serwis)
Bogumił Maziarz
Tel.:(+48) 666 356 380
NIP:913 150 33 96
Legnica (Serwis)
Ernest Kobiałkowski
Tel.:(+48) 606 490 829
NIP:692 180 72 84
Tel.: +48532332093 kontakt@sps-polska.com